neděle 7. dubna 2013

Dnešní den 7.4.2013- pole dance, nákup, vaření dobrot, úklid apod.


Zdravíčko,  článek o tom jak jsem se dnes měla :-), co jsem vařila apod. s foty jídel :-)
Dnes ráno jsem vstala něco po půl sedmé a pustila jsem se do přípravy tofu placiček s jogurtem a jablkem, taková kombinace mě napadla poprvé, tak jsem to zkusila a ono se to povedlo :-D, ale těsto bylo takové lepivé, šlo to docela špatně, ale přeci jen jsem z toho nakonec něco vytvořila ;-)

Poté jsem si začala balit věci na Pole dance- zase jsem se jednou po dlouhé době rozhodla jít
No a dala jsem si ještě něco dobrého na zub, než jsem vyrazila :-D, jak jinak

Pole dance bylo fajnové, akorát jak jsem tam dlouho nebyla, tak jsem z toho trošku vypadla, ale už se mi konečně podařil ten nejjednodušší prvek téměř celý :-D, jsem taková trošku neohrabaná, jelikož jsem nikdy necvičila, tak je to znát, myslím si, že vy by jste to určitě zvládly dříve ;-). Pole dance je hodně o tom chodit opravdu pravidelně a hodně se tomu věnovat, jelikož mi za necelý měsíc začíná praxe, tak nebudu mít čas tam chodit, takže jsem dnes byla na dlouhou dobu asi naposledy :-/, zůstala jsem ještě na flexibility, kde jsme si protáhly, záda a nohy :-). Musím říci, že mě teďka všechno bolí :-D.

Jinak se snažím poctivě dodržovat squats challenge, akorát dnes jsem je ještě nedělala, budu to muset asi dohnat ještě teďka, abych to nemusela dohánět zítra :-D dneska jich mám dělat 100! :-D a to už teprve bude peprné :-D. Jak jste na tom se 30 days squat challenge vy? :-)

Další co jsem dneska dělala bylo to že jsem vařila, vařila a vařila :-D samé dobroty jsem si podstrojovala, no to víte, když je člověk v bytě sám co má dělat :-D.
No a také jsem celý byt vytřela a uklidila, vynesla koš, prostě taková klasika, aby to tu hezky vypadalo, člověk má z toho potom úplně jinou radost :-).

Byla jsem také juknout do Globusu, jestli nenarazím na něco zajímavého, odnesla jsem si s sebou:
Dneska jsme se spolužačkou po internetu konečně dodělaly seminárku, tak jsem to dnes paní doktorce poslala, tak doufám, že nám nepošle zpět nějakou negativní odpověď a nebudeme to muset celé předělávat, to by totiž bylo peklo! :-/ už jsme nad tím strávily tolik hodin!

Zítra mám v plánu jít ráno ke kožní lékařce, protože mi hodně začaly padat vlasy :-/, což mě samozřejmě hodně znepokojuje. Tak doufám, že mě vezme bez objednání, ale ráno si tam raději zavolám :-). A poté šupky dupky do školy!

No a na závěr ještě nějaká fota jídla ze včerejška a z dneška :-)
Robi maso na cibuli a bylinkovém koření, rukola


Kuřecí maso s kysaným zelím, rukolou a okurkou


Kuličky z mletého robi masa s kysaným zelím

Chleba se šunkou, eidamem, almette, tofu pomazánkou a tofu s rukolou, bazalkou a okurkou- v rytmu zelené barvy:-DNakládané robi maso s kysaným zelímPřeji Vám hezký zbytek víkendu a správný start do nového týdne! :-)

9 komentářů:

 1. Pole dance mě vždy lákal ale nemám odvahu jít..Jídlo máš krásné..Dostala jsem chuť na kysané zelí :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ono je to dost náročné a to i časově, buďto se tomu chce člověk věnovat stále nebo to nemá cenu.
   Děkuji :-)

   NO já ho měla takhle poprvé! Nikdy předtím jsem kysané zelí neměla ráda, až dneska jsem mu dala šanci :-)

   Vymazat
 2. Ahoj mohla bych se zeptat kde přesně jsi koupila to robi maso? Nemůžu ho nikde sehnat. Předem děkuji za odpověď. :D
  Elen

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Určitě :-), koupila jem ho ve zdravé výživě v Českých Budějovicích, ale viděla jsem ho zatím snad v každé zdravé výživě ;-), přeji Ti úspěšný lov!

   Vymazat
 3. Robi masíčko, mňam :) Přijde mi ale celkem dost drahý :( koukám, samá rukola, to už máš jak já :D taky sis ji nakoupila v akci v Kauflandu? Já hned dvě vaničky a jednu jsem si strčila do mrazáku na "horší časy" :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Měla jsem ho poprvé ;-), ale drahé je to je pravda :-/
   ne já jí koupila v akci v Lidlu :-D

   jo rukolu je dobré mít po ruce, mám ráda tu její štiplavou chuť ;-)

   Vymazat
  2. poznatek s rukolou: do mrazáku nedávat!! :D

   Vymazat

Mockrát děkuji za komentář :-).
Na všechny dotazy odpovídám na svůj blog :-)ihned pod případný dotaz :-).
Děkuji za pochopení :-)
M.