sobota 9. března 2013

30 days shred by Jillian Michaels

Ještě jste nepodlehly té drsné trenérce s postavou bohyně a jejímu programu, které vám za 30 dní při pouhé půlhodině denně změní tělo? Její cvičení je světový hit! Vítejte na lekci s Jill Michaels... 

 

 
Třicet minut každý den

„Tohle nemůžu nikdy vydržet,“ napadne vás, když si poprvé cvičení přehrajete. Jill je totiž „hustá": bude na vás křičet, povzbuzovat vás, nepříjmně gestikulovat, a dokud z vás nevyždíme poslední kapku energie, nenechá vás zhroutit se na gauč. „Koukej zabrat!“ uslyšíte často… Že na nějaké pérování tohohle typu nemáte vůbec náladu? Také vám nic nenutíme, jen vás inspirujeme. Jill má totiž úspěchy. A výsledky! Spousty žen, kterým tenhle její dril pomohl ve snaze být spokojené samy se sebou.

O jaký zázrak jde?

Žádný zázrak, ale chytrý nápad: „Sestava je založena na principu rychlého nastartování těla – vyvolat zmatek, posilovat co nejvíce částí těla najednou, cvičit co nejméně času, ale spalovat co nejvíce,“ říká Jill na svém facebookovém profilu. Ona sama navíc přidává svou osobnost, styl a způsob, jakým vás vtahuje „do hry“.


Co dalšího s Jill zkusit?
Pakliže budete chtít pokračovat dál, nebo naopak chcete místo tvarování skutečně zhubnout, vsaďte na 90denní hubnutí program pod názvem Body Revolution in 90 Days. Program obsahuje nové cviky, jídelníčky a další osobní doporučení. Kolekce 4 cvičebních programů stojí 1399 Kč.
Dril a bič to je ono!
Co tedy můžete za celý měsíc čekat? K dispozici jsou 3 DVD 27minutového cvičení – Level 1, 2 a 3. U nás se dá v internetových obchodech koupit za zhruba 350 Kč, je jen v původním znění. Pokud angličtinou nevládnete, nemějte z toho ale obavy. Pochopíte vše!
Každá úroveň je těžší než ta předchozí a každá se cvičí deset dní. Vždy vás čeká 20 minut cvičení + protažení a strečink. Principem denní dávky jsou tři části tréninku – síla, kardio, břicho. Z toho posilujete dvě minuty paže a nohy, dvě minuty kardia (startujete svůj metabolismus) a jednu minutu posilujete břicho.

Cvičení je koncipováno pro každého, a i když jste dlouho necvičily, zvládnete to! „Doporučovala bych nejdřív si cvičení důkladně prohlédnout, zkusit si některé cviky nanečisto, pak teprve začít," radí trenérka aerobiku Linda Procházková. Sama si s Jill zacvičila, aby ho pro nás mohla zhodnotit. Co na to říká? „Dobře poskládané, efektivní," uvádí a dodává, že pro některé z vás budou začátky nesnadné, ale stačí prý dát si po dvou dnech odpočinek, aby tělo nebylo namožené, a pokračovat dál. „Možná vás právě tohle cvičení nakopne k tomu cvičit pravidelně a nejen vždy na nějaké období," doplňuje trenérka.

Co je důležité vědět, než začnete?

Budete potřebovat činky – doporučuje se zátěž mezi 0,5–2,5 kilogramy. Ze začátku volte lehčí, později ale sáhněte po těch, které vám snadné připadat nebudou. Než začnete se cvičením, určitě se zvažte a změřte (pas, boky). Můžete pak průběžně sledovat výsledky. Pokud totiž neshodíte na váze, rozdíly v centimetrech vás určitě potěší. Jestli pro vás bude cvičení těžké, cvičte podle jednodušší verze, a teprve poté přejděte na těžší. Každopádně vydržte až do konce, jedině tak se dočkáte úspěchu!

zdroj:
http://www.prozeny.cz/magazin/zdravi-a-zivotni-styl/novinky-ve-cviceni/34753-svetovy-hit-cviceni-ktere-vam-za-30-dni-zmeni-teloŽádné komentáře:

Okomentovat

Mockrát děkuji za komentář :-).
Na všechny dotazy odpovídám na svůj blog :-)ihned pod případný dotaz :-).
Děkuji za pochopení :-)
M.