neděle 7. října 2012

Racio Free style- RECENZE

Dneska přináším mou recenzi ne na müsli, ani žádné sušenky, ale na výrobek firmy RACIO, jedná se o FREE STYLE pufíky.Také už jste je ochutnali?
Já osobně mám tyto pufíky moc ráda, existují v několika příchutích. Zde na fotce jsou s příchutí rajče a bazalka, také se vyrábí sýrové, někde v obchodě můžete ještě najít s mořskou solí a úplnou novinkou je příchuť pečené brambory s kmínem.
V balení je 10 tenkých koleček, balení je cca 25 g :-), já si je dávám obvykle s cottage, je na ně dobrá i šunka, sýr apod :-), ale jdou i samotné.
Jedinou jejich nevýhodou podle mě je to, že jsou čímsi obarvované a docela dost slané, dle mých chuťových pohárků.
Určitě jelikož jsou pufované tak budou mít i vyšší glykemický index, což znamená, že rychle zvednou hladinu glukózy v krvi a brzy po nich budete mít hlad ;-) pokud si je tedy dáte samotné. Ale určitě je to lepší, než si dát nějaký moučník :-D.
více o výrobcích firmy RACIO na internetových stránkách:
www.racio.cz
Mou nejoblíbenější příchutí je právě rajče a bazalka, ty mohu opravdu doporučit.
Kalorické hodnoty na 100 g příchuti rajče a bazalka vypadají takto:
Energie 1.824 kJ (436 kcal)
Proteiny 6,5 g
Tuk 14,6 g
Sacharidy 69,8 g
Vláknina 2,3 g
ale balení je pouze 25 g, takže se energetická hodnota balíčku pohybuje kolem 400-500 KJ, což určitě není mnoho, je to taková ideální svačinka :-)
Co se týče složení tak to vypadá následovně:rýže, rostlinný olej, dextroza, koření, sůl, sušená zeleninaŽádné komentáře:

Okomentovat

Mockrát děkuji za komentář :-).
Na všechny dotazy odpovídám na svůj blog :-)ihned pod případný dotaz :-).
Děkuji za pochopení :-)
M.